انجمن tabrizgame
اطلاعات کامل تعرفه های طراحی سایت - نسخه قابل چاپ

+- انجمن tabrizgame (http://tabrizgame.ir)
+-- انجمن: کامپیوتر ، موبایل ، طراحی سایت (http://tabrizgame.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: طراحی سایت (http://tabrizgame.ir/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: اطلاعات کامل تعرفه های طراحی سایت (/showthread.php?tid=116)اطلاعات کامل تعرفه های طراحی سایت - tablooaraz - 09-04-2018

اطلاعات کامل تعرفه های طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت وابسته به متغیر های فراوانی است. امکانات و قابلیت های در نظر گرفته شده در پروژه طراحی سایت و همچنین زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه از جمله متغیر های این نوع از خدمات است. اما به صورت کلی می توان تعرفه طراحی سایت را به سه دسته بندی کلی تقسیم نمود. این دسته بندی بر اساس نوع پروژه ها انجام شده و وابستگی مستقیم به نوع فعالیت وبسایت مورد نظر دارد. بدون در نظر گرفتن ابعاد پروژه، در طراحی همگی این وبسایت ها استانداردهای طراحی سایت رعایت می شود. پروژه های طراحی سایت به انواع سایت های زیر تقسیم می شوند.

 

تعرفه طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی به سایت هایی گفته می شود که به صورت اختصاصی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها ویا معرفی برندها استفاده می شود در این وب سایت ها امکاناتی از قبیل صفحه معرفی شرکت ، معرفی محصولات، گالری تصاویر، صفحه تماس و … وجود دارد.

 

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

وبسایتهایی که اقدام به فروش آنلاین محصولات و خدمات میکنند را در وبسایت فروشگاهی می نامند. در طراحی سایتهای فروشگاهی امکاناتی نظیر سبد خرید، جستجوی پیشرفته کالا ها، سیستم فروش فوق العاده،سیستم کوپن و تخفیف و …درنظر گرفته میشود.

 

قیمت طراحی سایت خلاقانه

سایت های خلاقانه همان ایده های نو هستند، ایده هایی که می توانند آینده شما را زیر و رو کنند. اما برای اجرای این ایده های خلاقانه به یک مجری و راهنمای مناسب نیاز دارید. وب24می تواند راهنمای مطمئنی برای شما در اجرای این ایده های خلاقانه باشد.